Zestawienie najlepszych tabletek odchudzających z zieloną kawą

Przedstawiamy Państwu ranking najlepszych tabletek odchudzających, zawierających zieloną kawę, dostępnych na rynku polskim. Po długotrwałej analizie składu, weryfikowaniu opinii klientów oraz licznych wywiadach z naukowcami, lekarzami i chemikami, wyłoniliśmy trójkę, której działanie zostało potwierdzone klinicznie. Każdy z poniższych suplementów jest sprawdzony, bezpieczny, a przede wszystkim w mniejszym bądź większym stopniu skuteczny. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem każdego z produktów.

1. Green Coffee 5K

greencoffee5kNa miejscu pierwszym niewątpliwy lider wśród wszystkich tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy – Green Coffee 5K. Działanie tych tabletek zostało potwierdzone zarówno przez naukowców jak i przez samych spożywających! Co wyjątkowego kryje w sobie Green Coffee 5K? Jeżeli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy, bez męczących, rygorystycznych diet oraz intensywnych ćwiczeń, ten suplement jest właśnie dla Ciebie. Te sprawdzone pastylki przyspieszają nasz metabolizm, ograniczają wchłanianie tłuszczy i redukują zbędne kilogramy. Pięć tysięcy miligramów naturalnej zielonej kawy sprawia, że produkt ten posiada najwyższą jakość, ze wszystkich środków dostępnych na rynku. Dodatkowym atutem Green Coffee 5K jest sto procent bezpieczeństwa. Naturalny skład sprawia, że suplement ten możemy zażywać bez obawy o nasze zdrowie i życie. Polecamy tą formę zielonej kawy wszystkim tym, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy na zawsze!

Recenzja produktu                            Oficjalna strona producenta

 

2. Green Coffee Complex

greencoffeecomplexNa drugim miejscu znalazł się znacznie gorszy od Green Coffee 5K, aczkolwiek nadal skuteczny – Green Coffee Complex. Tabletki te to połączenie aż sześciu aktywnych składników, zawierających kwas chlorogenowy. Ekstrakt ten zawiera polifenole oraz katechiny. Każdy z nas, kto marzy o pięknej, szczupłej sylwetce, powinien mieć na uwadze skuteczny środek zawierający ekstrakt z zielonej kawy. Produkt ten zawiera dodatkowo dużą ilość chromu, biorącego bezpośredni udział w metabolizmie makroskładników oraz utrzymaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. W Green Coffee Complex znajdziemy również Cholinę – składnik odpowiedzialny za metabolizm lipidów i utrzymanie podstawowych funkcji życiowych oraz jod – pierwiastek biorący udział w produkcji hormonu tarczycy i przyczynia się do jej odpowiedniego funkcjonowania. Działanie tego suplementu zostało potwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz Komisję Europejską.

Recenzja produktu                            Oficjalna strona producenta

 

3. Green Coffee Plus

green-coffee-plusNa miejscu trzecim uplasował się preparat Green Coffee Plus – suplement znacznie gorszy od Green Coffee 5K, aczkolwiek posiadający dużą zawartość ekstraktu z zielonej kawy. Green Coffee Plus to solidne źródło kwasu chlorogenowego. Produkt posiada dodatkowo chrom, który pomaga w ustabilizowaniu i uregulowaniu metabolizmu glukozy w naszym organizmie. Suplement ten ne tylko pomaga w odchudzaniu, ale zmniejsza również wchłaniania węglowodanów. To właśnie dzięki dużej zawartości kwasu chlorogenowego, nasz organizm przyswaja mniej tłuszczy, a co za tym idzie mamy również mniejsze łaknienie. Dodatkowo duża ilość substancji aktywnych, wpływa pozytywnie na cały organizm. Środek ten znacząco wpływa na utratę zbędnych kilogramów. Green Coffee Plus zwiększa metabolizm, przyspiesza spalanie i działa pozytywnie na wydolność organizmu.

Recenzja produktu                            Oficjalna strona producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *